Вчителям математики

Сделано на Padlet

Орієнтовні вимоги оцінювання навчальних досягнень учнів





 Cемінар-практикум з проблеми: «Актуальні аспекти підвищення  рівня педагогічної майстерності вчителя у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики».



З метою покращення підвищення рівня підготовки учнів до складання ЗНО з математики на базі методичного кабінету відділу освіти Вільшанської райдержадміністрації  10 лютого 2017  року було проведено семінар-практикум з проблеми: «Актуальні аспекти підвищення  рівня педагогічної майстерності вчителя у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики».
Організатором  семінару була методист районного методичного кабінету відділу освіти, що відповідає за викладання математики: Фудар Н.І. Участь у роботі семінару взяли вчителі Вільшанської ЗШ І-ІІІ ступенів, Добрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Добрянської ЗШ І-ІІІ ступенів, Березовобалківської ЗШ І-ІІІ ступенів та Дорожинської ЗШ І-ІІ ступенів.
Інформацію про особливості ЗНО у 2017 році, структурні особливості предметних тестів і технологію проведення незалежного тестування учасникам семінару представила: Коваленко Т.М., відповідальна за пункт ЗНО у Вільшанській ЗШ І-ІІІ ступенів, вчитель математики.
Про зміст навчально-методичної літератури, яка сприятиме якісній підготовці школярів до ЗНО, йшлося у виступах: 
 Фудар Н.І., методиста  районного методичного кабінету, Гордієнко І.О., вителя математики Дорівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Безверхньої В.О., вчителя математики Дорожинської ЗШ І-ІІ ступенів.
Під час роботи семінару було проаналізовано результати участі абітурієнтів у ЗНО з математики минулих років і вироблено рекомендації щодо подальшої роботи з удосконалення системи підготовки випускників навчальних закладів до складання незалежного тестування у 2017 році.
У план роботи семінару були включені також питання використання інновацій  у підготовці до ЗНО: про Міжнародне  тестування PIZA-2018  ознайомила учасників семінару  Фудар Н.І., про один з методів активного засвоєння матеріалу: «Інтерактивні модулі на  платформі LerningApps» було підготовлене повідомлення Гордієнко І.О.,  про участь в українсько-естонському проекті «Міксіке в Україні» підготувала повідомлення    Коваленко Т.М.
Рекомендації семінару-практикуму
1. Упроваджувати в практику викладання математики тестові технології контролю навчальних досягнень учнів із метою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання
Учителі математики
2. Використовувати у процесі діяльності тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання з математики попередніх років.
Учителі математики
3. Організувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів навчальних закладів області щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2017 році.
Учителі математики
4. Ознайомити учнів, які будуть проходити у 2017 році ЗНО з математики, з програмами ЗНО із зазначених предметів та літературою для підготовки до складання ЗНО.
Учителі математики
5. Удосконалювати роботу з підготовки до ЗНО, використовуючи  інноваційні методи активного засвоєння  матеріалу такі, як  Міжнародне тестування PIZA-2018, взяти  участь в українсько-естонському проекті «Міксіке в Україні», ознайомитись з інтерактивними модулями  на  платформі LerningApps.
Учителі математики


методичні рекомендації щодо викладання математики у 2016-2017 навчальному році















Олімпіадні завдання 2016-2017 навчального року

математика 6 клас

Немає коментарів:

Дописати коментар